Basın İletişim

Kurumsal İletişim
Charlotte Boyd, Kurumsal İletişim Takım Lideri
+1 612-623-6153
charlotte_m_boyd@graco.com

Endüstriyel Ekipman
Diyafram, proses ve hijyenik pompalar, artı püskürtme tabancaları, pompalar, oranlayıcılar ve püskürtme paketleri sıvı son kat için kullanılır.
Carrie Cotch, İletişim Müdürü
+1 612-623-6460
ccotch@graco.com

Yüksek Performanslı Kaplamalar ve Köpük
Sızdırmazlık malzemeleri ve yapıştırıcılar, sıcak tutkal malzemeleri, tesis içi poliüretan köpükler ve kompozitler ve yüzeylerin hazırlanması için ekipman, koruyucu kaplamalar, harç ve sprey köpük yalıtımı uygulamak için endüstriyel püskürtme makineleri.
Courtney Beall, Pazarlama Müdürü
+1 612-623-6420
Courtney_A_Beall@graco.com

Yüklenici Ekipmanları
 Boya, mimari kaplamalar ve doku materyalinin uygulanmasında kullanılan ekipmanlar.
Todd Safgren, İletişim Müdürü
+1 612-623-6734
tsafgren@graco.com

Yağlama Ekipmanları
Yağların ve petrol ürünlerinin transferi, ölçümü ve dağıtımında kullanılan ekipmanlar.
Tegan Scott, Pazarlama Müdürü
+1 612-379-3695
tscott@graco.com

 

Uluslararası Basın İletişim

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Merkez Ofisleri
Miranda Houbrechts, İçerik ve Reklam Pazarlama
+32 89 770 772
miranda.houbrechts@graco.com

Asya Pasifik Genel Merkezi
Capri Jin, Bölgesel Pazarlama ve İletişim Direktörü
+86 21 23106100
capri_jin@graco.com

Güney ve Orta Amerika Merkez Ofisi
Fabien Ledebt, Bölgesel Satış ve Pazarlama Direktörü
+598 95 952473
Fabien_Ledebt@graco.com

Graco