Basın İletişim

Kurumsal İletişim
David Ahlers, Genel Müdür Yardımcısı, İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim
612-623-6699
dahlers@graco.com


Endüstriyel Ekipman
Sızdırmazlık malzemeleri ve yapışkanlar, sıcak tutkal malzemeleri, tesis içi poliüretan köpükler ve kompozit malzemeler için dağıtım ekipmanları. Sıvı son katlar için kullanılan püskürtme tabancaları, pompalar, oranlayıcılar ve püskürtme paketleri.

Carrie Cotch, İletişim Müdürü
612-623-6460
ccotch@graco.com


Yüklenici Ekipmanları
Boya, mimari kaplamalar, koruyucu kaplamalar, harç, sprey köpük ve doku materyalleri uygulamak için kullanılan ekipmanlar.

Todd Safgren, İletişim Müdürü
612-623-6734
tsafgren@graco.com


Yağlama Ekipmanı

Yağların ve petrol ürünlerinin transferi, ölçümü ve dağıtımında kullanılan ekipmanlar.

Tegan Scott, Pazarlama Müdürü
612-379-3695
tscott@graco.com

 

Proses ve Hijyen Ekipmanı
Mürekkep, renklendirici, boya, aşındırıcı malzemeler, korozif malzemeler, bozulma hassasiyeti olan malzemeler, içinde sıkıştırılmış gaz bulunan sıvılar ve daha fazlasını aktarmak için kullanılan endüstriyel pompalar. Gıda, kişisel bakım ve farmasötik içerikleri aktarmak için kullanılan hijyenik pompalar ve boşaltıcılar.

Emma Perkins, Pazarlama Müdürü
612-623-6611
eaperkins@graco.com

 

Uluslararası Basın İletişim

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Merkez Ofisleri
Miranda Houbrechts, İçerik ve Reklam Pazarlama
+32 89 770 772
miranda.houbrechts@graco.com


Asya Pasifik Genel Merkezi

Rachel Zhang, Kıdemli Pazarlama Müdürü
+86 23106019 x267
rachel_zhang@graco.com


Güney ve Orta Amerika Merkez Ofisi

Laura Evanson, Pazarlama Direktörü, Yağlama Ekipmanı Bölümü
612-656-7435
levanson@graco.com

Graco