Contactpersonen media

Bedrijfscommunicatie
David Ahlers, Executive Vice President of Human Resources en Corporate Communications
612-623-6699
dahlers@graco.com

Industriële apparatuur
Membraan-, proces- en sanitaire pompen, plus spuitpistolen, pompen, doseerapparaten en spuitpakketten die worden gebruikt voor vloeibare afwerkingen.
Carrie Cotch, Communicatiemanager
+1 612-623-6460
ccotch@graco.com

Hoogwaardige coatings & Schuim
Apparatuur voor het doseren van dichtingsmiddelen en kleefmiddelen, hot-melt-materialen, polyurethaanschuimen en -composieten en het voorbereiden van oppervlakken in de fabriek, plus industriële spuittoestellen voor het aanbrengen van beschermende coatings, mortel- en spuitschuimisolatie.
Courtney Beall, Marketingmanager
+1 612-623-6420
Courtney_A_Beall@graco.com

Contractor-apparatuur
Apparatuur die wordt gebruikt voor het aanbrengen van verf, architectonische coatings en textuurmaterialen.
Todd Safgren, Communicatiemanager
+1 612-623-6734
tsafgren@graco.com

Smeerapparatuur
Apparatuur voor het overbrengen, meten en doseren van smeermiddelen en aardolieproducten.
Tegan Scott, Marketingmanager
+1 612-379-3695
tscott@graco.com

 

Internationale mediacontacten

Hoofdkantoren in Europa, het Midden-Oosten & Afrika
Miranda Houbrechts, Hoofd Inhoud & Reclame
+32 89 770 772
miranda.houbrechts@graco.com

Hoofdkantoor Azië en het Stille Oceaangebied
Capri Jin, Regionaal Directeur Marketing en Communicatie
+86 21 23106100
capri_jin@graco.com

Hoofdkantoren Zuid- en Midden-Amerika
Fabien Ledebt, Regionaal Directeur Verkoop en Marketing
+598 95 952473
Fabien_Ledebt@graco.com

Graco