Contactpersonen media

Bedrijfscommunicatie
David Ahlers, uitvoerend vicevoorzitter van Human Resources en Bedrijfscommunicatie
612-623-6699
dahlers@graco.com


Industriële apparatuur
Apparatuur voor het doseren van dichtings- en hechtmiddelen, hot-melt-materialen, polyurethaanschuim in de fabriek en composieten. Spuitpistolen, pompen, doseerapparaten en spuitpakketten die worden gebruikt voor vloeibare afwerkingen.

Carrie Cotch, manager Communicatie
612-623-6460
ccotch@graco.com


Contractor-apparatuur
Apparatuur die wordt gebruikt voor het aanbrengen van verf, architecturale coatings, beschermende coatings, mortel, spuitschuim en textuurmaterialen.

Todd Safgren, manager Communicatie
612-623-6734
tsafgren@graco.com


Smeerapparatuur

Apparatuur voor het overbrengen, meten en doseren van smeermiddelen en aardolieproducten.

Tegan Scott, manager Marketing
612-379-3695
tscott@graco.com

 

Materialen voor processen en sanitair
Industriële pompen die worden gebruikt voor het verpompen van industriële vloeistoffen, zoals inkt, kleurstoffen, verf, schurende stoffen, corroderende stoffen, schuurgevoelige stoffen en stoffen met gas. Sanitaire pompen en lossystemen die worden gebruikt voor het overbrengen van voedingsmiddelen, persoonlijke-verzorgingsmiddelen en farmaceutische ingrediënten.

Emma Perkins, manager Marketing
612-623-6611
eaperkins@graco.com

 

Contactpersonen voor internationale media

Hoofdkantoren in Europa, het Midden-Oosten & Afrika
Miranda Houbrechts, hoofd Content & Reclame
+32 89 770 772
miranda.houbrechts@graco.com


Hoofdkantoor Azië en het Stille Oceaangebied

Rachel Zhang, senior manager Marketing
+86 23106019 x267
rachel_zhang@graco.com


Hoofdkantoren Zuid- & Midden-Amerika

Laura Evanson, directeur Marketing, divisie Smeerapparatuur
612-656-7435
levanson@graco.com

Graco