Kontakty dla mediów

Dział komunikacji korporacyjnej
David Ahlers, wiceprezes wykonawczy ds. zasobów ludzkich i komunikacji korporacyjnej
612-623-6699
dahlers@graco.com


Urządzenia przemysłowe
Urządzenia do dozowania uszczelniaczy i klejów, materiałów do topienia na gorąco, pianek poliuretanowych i kompozytów w obrębie obiektu. Pistolety natryskowe, pompy, dozowniki i pakiety do natryskiwania używane do nakładania wykończeń na mokro.

Carrie Cotch, kierownik ds. komunikacji
612-623-6460
ccotch@graco.com


Sprzęt dla przedsiębiorców budowlanych
Urządzenia służące do nakładania farby, powłok architektonicznych, powłok ochronnych, zaprawy, natryskiwania pianki i materiałów strukturalnych.

Todd Safgren, kierownik ds. komunikacji
612-623-6734
tsafgren@graco.com


Urządzenia do smarowania

Urządzenia służące do przenoszenia, pomiaru i dozowania środków smarnych oraz produktów naftowych.

Tegan Scott, kierownik ds. marketingu
612-379-3695
tscott@graco.com

 

Urządzenia transferowe i sanitarne
Pompy przemysłowe wykorzystywane do transferu płynów przemysłowych, takich jak tusze, barwniki, farby, materiały ścierne, żrące, wrażliwe na ścinanie, uwięzione w gazie i inne. Pompy sanitarne i urządzenia do rozładowywania zbiorników wykorzystywane do przenoszenia żywności, produktów higieny osobistej i składników farmaceutycznych.

Emma Perkins, kierownik ds. marketingu
612-623-6611
eaperkins@graco.com

 

Międzynarodowe kontakty z mediami

Siedziba główna w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki
Miranda Houbrechts, lider ds. treści reklamowych
+32 89 770 772
miranda.houbrechts@graco.com


Siedziba główna w regionie Azji i Pacyfiku

Rachel Zhang, starszy kierownik ds. marketingu
+86 23106019 x267
rachel_zhang@graco.com


Siedziba główna w regionie Ameryki Południowej i Środkowej

Laura Evanson, dyrektor ds. marketingu, dział urządzeń do smarowania
612-656-7435
levanson@graco.com

Graco