Kontakty dla środków masowego przekazu

Dział Komunikacji Korporacyjnej
David Ahlers, wiceprezes wykonawczy ds. zasobów ludzkich i komunikacji korporacyjnej
+1 612-623-6699
dahlers@graco.com

Urządzenia przemysłowe
Pompy membranowe, procesowe i sanitarne, a także pistolety natryskowe, pompy, dozowniki i pakiety do natryskiwania używane do wykańczania na mokro.
Carrie Cotch, Kierownik ds. Komunikacji
+1 612 623 6460
ccotch@graco.com

Wysokowydajne powłoki i pianka
Urządzenia do dozowania uszczelniaczy i klejów, materiałów termotopliwych, pianek poliuretanowych i kompozytów oraz do przygotowywania powierzchni, a także przemysłowe urządzenia natryskowe do nakładania powłok ochronnych, zapraw i izolacji z pianki natryskowej.
Courtney Beall, Kierownik Marketingu
+1 612 623 6420
Courtney_A_Beall@graco.com

Sprzęt dla przedsiębiorców budowlanych
Urządzenia używane do nakładania farb, powłok architektonicznych i materiałów strukturalnych.
Todd Safgren, Kierownik ds. Komunikacji
+1 612 623 6734
tsafgren@graco.com

Urządzenia do smarowania
Urządzenia służące do przenoszenia, pomiaru i dozowania środków smarnych i produktów naftowych.
Tegan Scott, Kierownik Marketingu
+1 612 379 3695
tscott@graco.com

 

Międzynarodowe kontakty z mediami

Siedziba główna na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki
Miranda Houbrechts, Lider ds. Treści Reklamowych
+32 89 770 772
miranda.houbrechts@graco.com

Siedziba główna w regionie Azji i Pacyfiku
Capri Jin, Dyrektor Regionalny ds. Marketingu i Komunikacji
+86 21 23106100
capri_jin@graco.com

Siedziba główna w regionie Ameryki Południowej i Środkowej
Fabien Ledebt, Dyrektor Regionalny ds. Sprzedaży i Marketingu
+598 95 952473
Fabien_Ledebt@graco.com

Graco