Kontakty pro média

Firemní komunikace
David Ahlers, výkonný viceprezident pro lidské zdroje a korporátní komunikaci
612-623-6699
dahlers@graco.com


Průmyslová zařízení
Zařízení pro dávkování tmelů a lepidel, termoplastických materiálů, interních polyuretanových pěn a kompozitů. Stříkací pistole, čerpadla, dávkovače a stříkací sestavy používané pro povrchové úpravy využívajících kapalin.

Carrie Cotch, manažerka komunikace
612-623-6460
ccotch@graco.com


Profesionální zařízení
Zařízení používané k nanášení barev, architektonických nátěrů, ochranných nátěrů, malty, stříkací pěny a materiálů pro strukturované povrchy.

Todd Safgren, manažer komunikace
612-623-6734
tsafgren@graco.com


Mazací zařízení

Zařízení používaná k přenosu, měření a dávkování maziv a ropných produktů.

Tegan Scott, marketingová manažerka
612-379-3695
tscott@graco.com

 

Procesní & sanitární zařízení
Průmyslová čerpadla používaná k přečerpávání průmyslových kapalin, jako jsou inkousty, barviva, barvy, abraziva, korozivní látky, pseudoplastické kapaliny, kapaliny s obsahem plynu a další. Sanitární čerpadla a přepouštědla používané k přečerpávání potravin, prostředků osobní péče a farmaceutických přísad.

Emma Perkins, marketingová manažerka
612-623-6611
eaperkins@graco.com

 

Mezinárodní kontakty pro média

Ústředí pro Evropu, Blízký východ a Afriku
Miranda Houbrechts, vedoucí obsahu a reklamy
+32 89 770 765
miranda.houbrechts@graco.com


Ústředí – Asie a Tichomoří

Rachel Zhang, senior marketing manažerka
+86 23106019 x267
rachel_zhang@graco.com


Ústředí pro Jižní a Střední Ameriku
Laura Evanson, ředitelka marketingu divize Lubrication Equipment
612-656-7435
levanson@graco.com

Graco