Kontakty pro média

Firemní komunikace
Charlotte Boyd, vedoucí týmu korporátní komunikace
+1 612-623-6153
charlotte_m_boyd@graco.com

Průmyslová zařízení
Membránová, procesní a sanitární čerpadla, stříkací pistole, čerpadla, dávkovače a stříkací sestavy používané pro povrchové úpravy využívajících kapalin.
Carrie Cotch, manažerka komunikace
+1 612-623-6460
ccotch@graco.com

Vysoce odolné nátěry a pěny
Zařízení pro dávkování tmelů a lepidel, tavných materiálů, zařízení pro aplikaci polyuretanové pěny a kompozitních materiálů a přípravu povrchů ve výrobních závodech, průmyslová stříkací zařízení pro aplikaci ochranných povlaků, malty a stříkací izolační pěny.
Courtney Beall, marketingová manažerka
+1 612-623-6420
Courtney_A_Beall@graco.com

Profesionální zařízení
Zařízení používané k aplikaci nátěrových hmot, architektonických povlaků a materiálů pro strukturované povrchy.
Todd Safgren, manažer komunikace
+1 612-623-6734
tsafgren@graco.com

Mazací zařízení
Zařízení používaná k přenosu, měření a dávkování maziv a ropných produktů.
Tegan Scott, marketingová manažerka
+1 612-379-3695
tscott@graco.com

 

Mezinárodní kontakty pro média

Ústředí pro Evropu, Blízký východ a Afriku
Miranda Houbrechts, vedoucí obsahu a reklamy
+32 89 770 772
miranda.houbrechts@graco.com

Ústředí – Asie a Tichomoří
Capri Jin, regionální ředitelka marketingu a komunikace
+86 21 23106100
capri_jin@graco.com

Ústředí pro Jižní a Střední Ameriku
Fabien Ledebt, regionální ředitelka marketingu a obchodu
+598 95 952473
Fabien_Ledebt@graco.com

Graco